255. 585. Riksdaler 1790

STOCKHOLM. Riksdaler 1790. SM 52. SMH 5:8. JH 532. 29,06 g. Ojämn patina. Smärre plantsrispor. Uneven patina. Minor adjustment marks. Kvalitet 1+)(1+/01

Varunr 17431

14 Juni 2020 19:08

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK 4 800 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK

Utrop 800 SEK

4 800 SEK2020-06-14 13:41
4 600 SEK2020-06-14 12:43
800 SEK Startpris

Internetauktion 28,

Köpprovision 18,8% Ink.moms