255. 585. Riksdaler 1790

STOCKHOLM. Riksdaler 1790. SM 52. SMH 5:8. JH 532. 29,06 g. Ojämn patina. Smärre plantsrispor. Uneven patina. Minor adjustment marks. Kvalitet 1+)(1+/01

Varunr 17431

14 Juni 2020 19:08

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 4 800 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 800 SEK

CCJ4 800 SEK2020-06-14 13:41
COCITO4 600 SEK2020-06-14 12:43
 800 SEK Startpris

Internetauktion 28,

Köpprovision 18,8% Ink.moms

Administrationskostnaden är 150 kr oavsett antalet inropade objekt och inkluderar kostnad för rekommenderat brev (upp till 2 kg) inom Sverige. För fullständiga auktionsvillkor se www.myntauktioner.se